CR254144F
MFR.Part #
CR254144F
JLCPCB Part #
C4061068
Description
-55℃~+155℃ 4.14MΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS