CR254074F
MFR.Part #
CR254074F
JLCPCB Part #
C4255624
Description
-55℃~+155℃ 4.07MΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS