CR253R57F
MFR.Part #
CR253R57F
JLCPCB Part #
C4155870
Description
-200ppm/℃~+400ppm/℃ -55℃~+155℃ 3.57Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS