CR253574F
MFR.Part #
CR253574F
JLCPCB Part #
C4155976
Description
-55℃~+155℃ 3.57MΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS