CR253014F
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
CR253014F
JLCPCB Part #
C3967203
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 3.01MΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS