CR252R05F
MFR.Part #
CR252R05F
JLCPCB Part #
C4255506
Description
-200ppm/℃~+400ppm/℃ -55℃~+155℃ 2.05Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS