CR252R00F
MFR.Part #
CR252R00F
JLCPCB Part #
C3944323
Description
-200ppm/℃~+400ppm/℃ -55℃~+155℃ 2Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS