CR252944F
MFR.Part #
CR252944F
JLCPCB Part #
C4255411
Description
-55℃~+155℃ 2.94MΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS