CR252744F
MFR.Part #
CR252744F
JLCPCB Part #
C4155882
Description
-55℃~+155℃ 2.74MΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS