CR251R21F
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
CR251R21F
JLCPCB Part #
C4155894
Package
0201
Description
-200ppm/℃~+400ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.21Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS