CR251274F
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
CR251274F
JLCPCB Part #
C4057825
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 1.27MΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS