CR201001F
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
CR201001F
JLCPCB Part #
C6537946
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 1kΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS