CR109R31F
MFR.Part #
CR109R31F
JLCPCB Part #
C4034366
Description
-55℃~+155℃ 125mW 9.31Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS