CR109764F
MFR.Part #
CR109764F
JLCPCB Part #
C4256448
Description
-55℃~+155℃ 125mW 9.76MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS