CR109104F
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
CR109104F
JLCPCB Part #
C4036558
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 9.1MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS