CR108R06F
MFR.Part #
CR108R06F
JLCPCB Part #
C4152002
Description
-55℃~+155℃ 125mW 8.06Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS