CR106R20F
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
CR106R20F
JLCPCB Part #
C4012355
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS