CR106984F
MFR.Part #
CR106984F
JLCPCB Part #
C3922922
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.98MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS