CR105R23F
MFR.Part #
CR105R23F
JLCPCB Part #
C3995726
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.23Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS