CR105904F
MFR.Part #
CR105904F
JLCPCB Part #
C3992906
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.9MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS