CR105624F
MFR.Part #
CR105624F
JLCPCB Part #
C4199116
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.62MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS