CR105114F
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
CR105114F
JLCPCB Part #
C4152170
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.11MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS