CR104R71F
MFR.Part #
CR104R71F
JLCPCB Part #
C4256356
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.71Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS