CR104R20F
MFR.Part #
CR104R20F
JLCPCB Part #
C4151985
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS