CR104R14F
MFR.Part #
CR104R14F
JLCPCB Part #
C4152053
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.14Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS