CR104R12F
MFR.Part #
CR104R12F
JLCPCB Part #
C4193751
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.12Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS