CR104754F
MFR.Part #
CR104754F
JLCPCB Part #
C4256335
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.75MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS