CR104534F
MFR.Part #
CR104534F
JLCPCB Part #
C4256407
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.53MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS