CR104424F
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
CR104424F
JLCPCB Part #
C4152067
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.42MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS