CR10393J
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
CR10393J
JLCPCB Part #
C5628831
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 39kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS