CR102R70F
MFR.Part #
CR102R70F
JLCPCB Part #
C4151993
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.7Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS