CR102R21F
MFR.Part #
CR102R21F
JLCPCB Part #
C4256284
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.21Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS