CR102R20F
MFR.Part #
CR102R20F
JLCPCB Part #
C4196820
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS