CR102R15F
MFR.Part #
CR102R15F
JLCPCB Part #
C3920202
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.15Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS