CR102R01F
MFR.Part #
CR102R01F
JLCPCB Part #
C3993541
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.01Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS