CR102405F
MFR.Part #
CR102405F
JLCPCB Part #
C4152021
Description
-55℃~+155℃ 125mW 24MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS