CR102374F
MFR.Part #
CR102374F
JLCPCB Part #
C4151929
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.37MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS