CR102214F
MFR.Part #
CR102214F
JLCPCB Part #
C4256337
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.21MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS