CR102155F
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
CR102155F
JLCPCB Part #
C4200503
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 21.5MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS