CR10202J
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
CR10202J
JLCPCB Part #
C5578473
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS