CR101R05F
MFR.Part #
CR101R05F
JLCPCB Part #
C4041262
Description
-55℃~+155℃ 1.05Ω 125mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS