CR101804F
MFR.Part #
CR101804F
JLCPCB Part #
C4199088
Description
-55℃~+155℃ 1.8MΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS