CR101695F
MFR.Part #
CR101695F
JLCPCB Part #
C4027973
Description
-55℃~+155℃ 125mW 16.9MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS