CR101654F
MFR.Part #
CR101654F
JLCPCB Part #
C4256226
Description
-55℃~+155℃ 1.65MΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS