CR101544F
MFR.Part #
CR101544F
JLCPCB Part #
C4192717
Description
-55℃~+155℃ 1.54MΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS