CR101385F
MFR.Part #
CR101385F
JLCPCB Part #
C4256248
Description
-55℃~+155℃ 125mW 13.8MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS