CR101375F
MFR.Part #
CR101375F
JLCPCB Part #
C3996172
Description
-55℃~+155℃ 125mW 13.7MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS