CR101335F
MFR.Part #
CR101335F
JLCPCB Part #
C4053381
Description
-55℃~+155℃ 125mW 13.3MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS