CR101244F
MFR.Part #
CR101244F
JLCPCB Part #
C3983519
Description
-55℃~+155℃ 1.24MΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS