CR101155F
MFR.Part #
CR101155F
JLCPCB Part #
C3945023
Description
-55℃~+155℃ 11.5MΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS